קצת עלינו

נעים להכיר

חברת הילה מייקאובר (Makeover) מביאה לישראל פתרון חדשני לשיפוץ, עיצוב ושדרוג הבית המאפשר סופסוף ללקוחות פרטיים להנות באמת מתהליך שיפוץ דירה. בזכות ניסיונה העשיר בתחום הבניה במגזר העסקי כחברה קבלנית מורשית, מייקאובר מסוגלת לספק את כל השירותים הנלווים בנושא שיפוצים משלב הרעיון הראשוני ועד לקבלת הבית המוגמר. מאחורי חברת מייקאובר עומדים עשרות אנשי מקצוע וספקים מעולים ובראשה אלעד כהן יזם שנלחם על העלאת תודעת השרות בארץ. על קבלן שיפוצים שתקבלו מאיתנו ניתן לסמוך ב 100% בכל עניין.

כך הכל התחיל

במהלך השנים האחרונות הקשבנו ללקוחות שלנו שביקשו רק דבר אחד -ל הצליח לשפץ את הבית מבלי לחוות כאב ראש או עוגמת נפש. אספנו נתונים, הבנו מהם הכשלים העיקריים בתחום השיפוצים בארץ והחלטנו לצאת לדרך. מהיום גם אתם יכולים להנות ממה שהחברות הגדולות במשק (כמו קופת חולים מכבי) מכירות כבר שנים: שקט נפשי, פתרונות מלאים לבנייה, עיצוב ושדרוג החלל בסטנדרטים בינלאומיים, עובדים ומנהלים העוברים הכשרות מקיפות בנושאי בטיחות ונושאים מקצועיים ועבודה ברמת גימור הגבוהה ביותר שיש.

יש לנו הרבה להציע

כבר משלב ההכרות בינינו תגלו שמייקאובר מעניקה סטנדרט חדש בעולם השיפוצים: לאחר בחינת הבית והצרכים הספציפיים שלכם תוכלו לצפות בהדמיה מלאה של שיפוץ דירה או משרד ולבחור באחת ממגוון החבילות שאנו מציעים כדי להוזיל את השיפוץ ואף להנות מהרבה יותר ממה שחלמתם.

מגוון בעלי המקצוע שנעמיד לרשותכם הוא מהגבוהים והאיכותיים הקיימים בשוק : אדריכלים, מעצבים, מנהלי פרויקטים ועבודה, נגרים, מסגרים, זגגים, חשמלאים, אדריכלי נוף, גננים, אנשי גבס, רפדים, קניינים, אינסטלטורים, צבעים, אנשי תקשורת ועוד- הכל תחת קורת גג אחת בניהולו של קבלן שיפוצים שיהפוך את שיפוץ הבית שלכם לחוויה נעימה.

הרווח כולו שלכם

לקוחות מייקאובר נהנים בראש ובראשונה משקט נפשי ומקצועי. כל מנהלי הפרויקטים שלנו הם אדריכלים כך שתוכלו להנות מהטיפים שלהם ולקבל מהם הכוונה גם אם לא שכרתם אדריכל או מעצב פנים. הם, וגם מנהלי העבודה, מפקחים ומתאמים בין בעלי המקצוע השונים כך שמשפטים כמו "הרצף מתעכב" או "האלומיניום בדרך" נמצאים מחוץ ללקסיקון שלנו. ולא רק – אנו שומרים על אתר העבודה ומתייחסים אליו בכבוד הראוי (חיפויים, ניקיון וכן הלאה), מתחייבים לעמוד בזמנים וגם בתקציב עליו התחייבנו מראש ואף מעבירים לכם בתדירות גבוהה מיילים המאפשרים הצצה "און ליין" לעבודת השיפוץ. ולקינוח: בזכות הקשרים הטובים שלנו בענף וכוח הקנייה הגדול שלנו אנו מתחייבים להשיג עבורכם את המחירים הזולים ביותר מהספקים הטובים ביותר שקיימים בתחום.