חבילות

חברת שיפוצים המובילה מייקאובר הוקמה מתוך הבנה עמוקה כי בתחום הבנייה ישנה דרישה לחברה אשר מספקת את מגוון פתרונות הבנייה השיפוץ והתכנון, תחת קורת גג אחת. Makeover מביאה לישראל פתרון חדשני לשיפוץ, עיצוב ושדרוג הבית המאפשר ליהנות מתהליך השיפוץ ללקוחות פרטיים, בעלי משרדים ודירות להשקעה, ואפילו ללקוחות המעוניינים בשיפוץ של חדר אחד בלבד.

חברת השיפוצים Makeover מציעה לקהל לקוחותיה מגוון שירותים לכל סוג שיפוץ ובכל שלב:

ביצוע
שירות זה מיועד ללקוחות אשר יודעים בדיוק באיזה שיפוץ הם מעוניינים או לחילופין יש ברשותם תוכנית אדריכלית משלהם, ורק מחפשים מישהו אשר יבצע אותו.

שיפוץ ותכנון
שירות זה מיועד לאנשים המעוניינים בשיפוץ, אבל אינם יודעים מאיפה להתחיל או אינם בקיאים מספיק בתחום השיפוץ והתכנון. בשירות זה, הלקוח ומעצב הפנים של מייקאובר מגבשים יחד את תוכנית השיפוץ על סמך קטלוג מוכן מראש המציע עסקאות חבילה, דבר החוסך התלבטויות ועלויות.

Custom Made
שירות זה הינו התאמה אישית מלאה בתהליך עיצוב ושיפוץ הבית. בשירות זה, הלקוח ומעצב הפנים של Makeover מגבשים יחד תוכנית שיפוץ על-פי חלומותיו ורצונותיו של הלקוח.

צוות החברה

מאחורי חברת מייקאובר עומד בעלים יחיד: אלעד כהן. צוות החברה משלב מיומנות וניסיון עשיר אשר נרכש בארה"ב לצד תודעת שירות גבוהה, וכולל מגוון אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם, ביניהם: אדריכלים, מעצבים, נגרים, מסגרים, זגגים, חשמלאים, אדריכלי נוף, גננים, קניינים, אינסטלטורים, צבעים, אנשי גבס, רפדים ועוד.

על סטנדרט לא מתפשרים

בתחילת תהליך השיפוץ "אתה יודע לאן אתה נכנס אבל אתה לא יודע כיצד זה ייגמר", בדיוק מסיבה זו חברת Makeover מבטיחה לתת את השירות, האיכות ומהירות העבודה הגבוהים ביותר, תוך עמידה בכל התקנים ובתקציב ידוע מראש. החברה פועלת בסטנדרטים בינלאומיים ורמת גימור גבוהה, כל העובדים והמנהלים עוברים הכשרה בטיחותית ומקצועית, וכל פרויקט עובר פיקוח הנדסי מחמיר.

שיפוץ ועיצוב עם יחס אישי

חברת מייקרובר שמה דגש על יחס אישי והקשבה לצרכיו של קהל לקוחותיה.

תהליך השיפוץ עם חברת Makeover בנוי ממספר שלבים:

שלב א' – פגישת ייעוץ חינם עם נציג שירות ומעצב פנים אשר מטרתה העיקרית היא הבנת רצונותיו, צרכיו וציפיותיו של הלקוח.
שלב ב' – בפגישה זו מעצב הפנים מציג ללקוח הדמיה מפורטת כיצד ייראה הבית בסיומו של תהליך השיפוץ.
שלב ג' – תהליך השיפוץ יוצא לדרך!

על מנת למנוע דאגות מיותרות, לאורך כל הדרך ומדי יום דואגת החברה להעביר ללקוחותיה במייל דיווחים שוטפים אודות התקדמות תהליך השיפוץ.

העבודה שלנו הרווח שלכם

חברת מייקאובר יכולה להבטיח ללקוחותיה את המחירים המשתלמים ביותר, בזכות כוח הקנייה הגבוה שלה וההיכרות הצמודה עם כל הספקים הגדולים בשוק.

החברה מעניקה לקהל לקוחותיה שיפוץ עם יתרונות בלבד:
• זמינות של מיטב אנשי המקצוע ופיקוח שוטף על כל תהליך השיפוץ תחת קורת גג אחת.
• ליווי, הכוונה, ייעוץ והדרכה לאורך כל הדרך.
• יחס אישי.
• שקט נפשי.
• שמירה על סדר וניקיון במהלך העבודה.
• שנה אחריות על טיב העבודה.
• התאמה לרצונות והצרכים הייחודיים של הלקוח, החל משיפוץ הבית וכלה באבזור הבית עד הפרט הקטן ביותר.

חברת Makeover מתחייבת לעמידה בלוחות הזמנים ובמסגרת התקציבית.