ביצוע

חבילה זו מיועדת למי שיש לו תכנון אדריכלי מוכן מראש, או שהוא יודע בדיוק מה הוא רוצה לעשות במסגרת פרויקט מייקאובר.

במקרים רבים אנשים מעדיפים להפריד בין המתכנן למבצע. כלומר, הם רוצים שהאדריכל יתכנן שיפוץ דירה, אבל הם המעדיפים קבלן שיפוצים שיבצע אותו. הסיבות לכך יכולות להיות שונות. הם בוטחים יותר בתהליך הביצוע של קבלן אותו הם מכירים, או שם קיבלו תכנון מאדריכל שעוסק בתכנון בלבד ואינו לוקח על עצמו את ניהול הפרויקט.

תכנון עצמי

לא חייבים להיות מומחים או אדריכלים כדי לעצב את הבית. אנשים רבים הם בעלי ראש יצירתי כך שהם מסוגלים לתכנן בעצמם את השיפוץ גם אם הם לא יכולים להכין סרטוט מדויק וגם אם אין להם ידע רב בנושא. היום ניתן להתייעץ אם אנשים רבים, לצפות בתכניות העוסקות בעיצוב הבית בטלוויזה ועוד. דרך היוטיוב אפשר ללמוד כמעט הכל וזה כולל תכנון עיצוב פנים.

ביצוע ע"י Makeover

אנו רוצים את הטוב ביותר עבורכם, לכן לא משנה אם יש לכם תכנית מוכנת ע"י אדריכל או שהכנתם תכנון בעצמכם – אנו נשמח לבצע שיפוץ דירה, משרד או מבנה בעבורכם. ניתן ואף רצוי להשתמש בהצעות שצצות ע"י קבלן שיפוצים ובעלי מקצוע אחרים אשר עובדים במהלך הפרויקט. לא תמיד מה שעובד בתכנון , יכול לצאת לפועל במיוחד כאשר מדובר במבנה לא שגרתי או כשצריך להבין בנושאים כמו איזה קיר מותר לפרק ואיזה אסור.

חבילות נוספות

פרט לחבילת הביצוע ניתן להזמין דרכנו 2 חבילות נוספות:

שיפוץ ותכנון
חבילה זו מיועדת למי שאינו מתמצא בשיפוץ. ביחד עם מעצב פנים הלקוח מגבש את התכנית לשיפוץ באמצעות קטלוג.

התאמה אישית
תכנית המיועדת ללקוחות שיודעים מה הם רוצים אבל לא יודעים בדיוק איך לעשות את זה. במקרה זה מעצב פנים והלקוח יתכננו ביחד את השיפוץ.