התאמה אישית

במסגרת חבילה זו הלקוח מתכנן ביחד עם מעצב הפנים את השיפוץ או את פרויקט המייקאובר בדיוק כפי שהוא חולם עליו.

שיפוץ דירה, משרד או בית יכול לנבוע מסיבות שונות כמו גם יכולות להוביל אליו מטרות שונות: הרחבת הדירה, צמצומה, העסקת קבלן שיפוצים בכדי למכור אותה במחיר רווח משמעותי בעתיד הלא רחוק ועוד. אם אתם יודעים מה אתם רוצים והמטרות ברורות לכם, זאת החבילה המתאימה ביותר עבורכם. מעצב פנים יעזור לכם להגשים את החלום כמו גם לייעץ לכם מה כדי לעשות ומה לא כדאי לעשות.

ייעוץ בשיפוצים

כאמור, לא תמיד מה שהלקוח חולם עליו הוא יעיל או נמצא במסגרת התקציב שהוא יכול להרשות לעצמו. בעזרת מעצב פנים ניתן להבין טוב יותר מה יעיל לביצוע בבית ומה פחות פרקטי ומשתלם. האם כדאי לצמצם חדר אחד לשניים בדירה מסוימת? האם כדאי לבנות פרגולה מעץ או אלומיניום? כל אלה הם נושאים שכדאי להתייעץ לגביהם עם קבלן שיפוצים ומעצב פנים לפני שמגיעים להחלטה סופית.

מדוע כדאי לעבוד עם מעצב פנים?

יצירתיות היא הגורם הכי חשוב בעיצוב הבית ולמעצבי פנים יש את הכישרון לכך. לכן כדאי לשלב את הרעיונות שלכם עם הרעיונות שלהם או לפחות לקבל מהם כמה טיפים והכוונות. בחירה בגוון מעט ככה או בהיר ממה שרציתם יכול לשפר את העיצוב שלכם משמעותית. בנוסף, מעצבי פנים הם בעלי מקצוע שיכולים להשיג לכם חומרי בנייה במחירים סבירים ונוחים. הם יודעים היכן הכי כדאי לקנות וכמה.

חבילות נוספות

חברת מייקאובר מציעה חבילות נוספות משתלמות:

ביצוע
קבלן שיפוצים יבצע את הפרויקט על פי תכנון אדריכלי מוכן מראש.

שיפוץ ותכנון
בעזרת מעצב פנים הלקוח יבחר עיצוב מקטלוג.