שיפוץ ותכנון

בעזרתו של מעצב פנים הלקוח בוחר עיצוב מקטלוג וביחד יוצאים לדרך. חבילה זו מיועדת למי שלא מתמצא בנושא שיפוץ דירה ו/או יודע מאיפה להתחיל.

במקרים רבים, אנשים רוצים מאוד להתחיל פרויקט מייקאובר לדירה אבל הם לא יודעים מאיפה להתחיל ומה בדיוק כדאי להם לעשות. במקרים אחרים, אנשים לא מסוגלים לשלם סכומים גדולים לאדריכלים לביצוע הפרויקט ולכן הם יעדיפו להשתמש במעצב פנים שיעזור להם לבחור את העיצוב המתאים ביותר לשיפוץ דירה, אותו יבצע קבלן שיפוצים.

חברת Makeover, עובדת בצמוד עם מעצב פנים כך שאצלנו תהליך השיפוץ הופך להיות קל, שקט ומהיר. אם אתם רוצים למשל לשפץ את הדירה במטרה להשביח אותה בכדי למכור אותה בעתיד הלא רחוק ברווח, תכנון לאחר צפייה בקטלוגים היא האופציה הטובה ביותר, הרי לא אתם תגורו בדירה זו. לכן אין צורך לבצע בה התאמה אישית לצרכים שלכם.

שיפוץ משרד

גם במקרה זה ניתן לבחור בחבילת שיפוץ ותכנון. קיימים הבדלים מהותיים בין עיצוב משרד ודירה. משרד צריך להיות ממותג ונוח לעוברים והשבים, אולם אפשר לתת באזורים מסוימים ממנו תחושה ביתית. מומלץ שלא ללכת על עיצוב גנרי ופשוט. במקרים רבים הצלחתו של עסק תלוי במיתוג שלו וזה בא לידי ביטוי בין היתר ע"י עיצוב המשרד בצורה המתאימה ביותר לתחום בו אתם עובדים.

חבילות נוספות

מלבד חבילות השיפוץ והתכנון, ניתן להשיג במייקאובר גם חבילת ביצוע המיועדת ללקוחות שיודעים בדיוק מה הם רוצים או שיש להם תכנון אדריכלי מוכן מראש. ניתן גם לבצע התאמה אישית במסגרתה הלקוח ומעצב הפנים בונים תכנית שיפוץ דירה לפי חלומותיו של הלקוח.