שירותים

מייקאובר לבית

השירות הייחודי של החברה מבוסס על מודל של חברות "Home improvement" בארה"ב, המציעות את כל שירותי השיפוץ תחת קורת גג אחת והתנהלות מול גורם יחיד. שם החברה מתכתב עם המיתוג שלה: עובדים מסודרים באוברולים ממותגים

חברת מייקאובר

Makeover מביאה לישראל פתרון חדשני לשיפוץ, עיצוב ושדרוג הבית המאפשר ללקוחות פרטיים לעבור את תהליך שיפוץ הבית בקלות ובהנאה.

השירות של מייקאובר מבוסס על מודלים של חברות ה- "Home improvement" הפופולאריות בארה"ב, אשר המוכרות שבהן התפרסמו בסדרת הריאליטי עתירת הרייטינג לשיפוץ הבית "אקסטרים מייקאובר". "מייק-אובר" מציעה שירותי בנייה, שיפוץ ועיצוב לבתים פרטיים, בכל תקציב, משלב הרעיון הראשוני ועד לקבלת הבית המוגמר, הכל תחת קורת גג אחת (One Stop Shop) – ללא חריגות בתקציב ובזמנים ותוך עבודה מול גורם אחד בלבד (מנהל פרויקטים ועבודה מטעם החברה).

בנוסף, בזכות הניסיון והבולטות בענף הנדל"ן וכוח הקנייה הגדול של החברה, הלקוח נהנה ממחירים זולים ומהספקים הטובים ביותר שקיימים בתחום. מייקאובר מעסיקה מאות אנשי מקצוע וספקים מובילים בתחום הנדל"ן, תשתיות בנייה, אדריכלות ועיצוב. בראש החברה הבעלים: אלעד כהן.

איך הוקמה החברה

אלעד כהן, היזם מחברת Makeover, מספר על תהליך הקמת החברה: "במהלך השנים האחרונות הקשבנו ללקוחות שלנו שביקשו רק דבר אחד: להצליח לשפץ את הבית מבלי לחוות כאב ראש או עוגמת נפש. אספנו נתונים, הבנו מה הם הכשלים העיקריים בתחום השיפוצים בארץ והחלטנו לצאת לדרך. מהיום גם המשפץ הפרטי יכול ליהנות מהפריבילגיה שחברות הגדולות במשק – לקוחותינו המוסדיים (שופרסל ועוד..) – מכירות כבר שנים: שקט נפשי, פתרונות מלאים לבנייה, עיצוב ושדרוג החלל בסטנדרטים בינלאומיים ועבודה ברמת גימור הגבוהה ביותר שיש, בפשטות וביעילות".

קובעים סטנדרט חדש בשטח

כבר משלב ההיכרות מייקאובר מעניקה סטנדרט חדש בעולם השיפוצים. לאחר בחינת הבית והצרכים של הלקוח, בונים לו הדמיה מלאה של השיפוץ, אותו יבצעו מגוון בעלי המקצוע המובילים בשוק שעובדים קבוע עם החברה: אדריכלים, מעצבים, מנהלי פרויקטים ועבודה, נגרים, מסגרים, זגגים, חשמלאים, אדריכלי נוף, גננים, מומחי גבס, רפדים, קניינים, אינסטלטורים, צבעים, אנשי תקשורת ותשתיות ועוד.

היתרון המשמעותי של מייקאובר – הוא בראש ובראשונה מתן שקט נפשי ומקצועי ללקוחות. מנהל הפרויקט ומנהל העבודה מפקחים ומתאמים בין בעלי המקצוע השונים כך שמשפטים כמו "הרצף מתעכב" או "האלומיניום בדרך" הם מחוץ ללקסיקון.

בנוסף, אנשי המקצוע של Makeover אשר מגיעים לאתר העבודה מסודרים וממותגים (לבושים באוברולים של החברה), שומרים על אתר העבודה נקי ומסודר ומתייחסים אליו בכבוד הראוי (חיפויים, ניקיון וכן הלאה) כמו גם מתחייבים לעמוד בזמנים אותם הקציבו מראש ואף מעבירים ללקוח בתדירות גבוהה הודעות בדור האלקטרוני המאפשרות הצצה "און ליין" לעבודת השיפוץ.

שירותים:

שיפוץ מטבח

שיפוץ משרד

שיפוץ דירה

עבודות גבס

עבודות אינסטלציה

עבודות ברזל

מייקאובר

קבלן שיפוצים במרכז