מייקאובר

לכל אחד מאיתנו, ברמה זו או אחרת, יש צורך בשינוי. לפעמים זה כדי לצאת משעמום ולשנות אווירה ולפעמים כי פשוט אי אפשר להמשיך בלעדיו. למשל, אנשים רבים, לאחר שגרו מעל לעשר שנים או יותר במקום מבלי שנעשה בו שיפוץ דירה, מרגישים את הצורך להזמין קבלן שיפוצים לביצוע פרויקט מייקאובר שישנה את מראה הבית לגמרי ויגרום להם להרגיש כאילו הם עברו לדירה חדשה מבלי לזוז מהמקום. זה אפשרי, בתנאי שבוחרים את האנשים הנכונים לביצוע העבודה. אנו בחברת Makeover מציעים מספר חבילות שיהפכו את הבית שלכם למקום בו תמיד רציתם לגור. אז מה בעצם כולל תהליך זה?

שיפוץ דירה מקיף

שינוי ריהוט בחדר אחד או צביעת קירות הבית, אינו אומר ששיניתם את האווירה לגמרי. כדי לקבל את ההרגשה המלאה צריך לשנות את מראו לגמרי מקצה לקצה, ולכן אנו עובדים על מעצב פנים שיעזור לכם להשיג את המטרה. בין אם אתם יודעים מה אתם רוצים, משתמשים בשירות אדריכלות ועיצוב פנים , צריכים עזרה בבחירת עיצוב בקטלוג, או רוצים שימציאו לכם עיצוב לפי הצרכים שלכם, אנו נשמח לעשות זאת למענכם. מייקאובר הוא פרויקט רציני ולכן מדובר עבודה קפדנית. אנו עובדים עם הטובים ביותר ומשקיעים רבות בהכנות לפני שמתחילים שיפוץ דירה. לפני ששוברים קיר, בונים קיר או משנים את אופי הבית, ניתן לראות הכל בסרטוטים ודגמים. כמו כן אנחנו דואגים לשלוח מיילים עם עדכונים לגבי התהליך.

ריהוט וריצוף

לריהוט כמו ארונות מטבח, פריטים בחדר אמבטיה ושאר הדברים יש השפעה חשובה מאוד על עיצוב הבית. מעצב הפנים שלנו ידאג לעזור לכם למצוא את הדברים הטובים ביותר על מנת שתקבלו את המראה אותו אתם רוצים לראות. כמו כן דברים קבועים כמו מעקות זכוכית וריצוף צריכים להיות לא רק יפים אלא פרקטיים. לפעמים אנשים בוחרים לקחת את היפה על פני השימושי. על מעצב הפנים למצוא משהו שהוא גם יפה וגם שימושי ולכן כאן חשובה עזרתו המקצועית.

Makeover

יש לכם שאלות לגבי מייקאובר לבית? מחפשים קבלן שיפוצים בתל אביב ובאזור המרכז לביצוע שיפוץ דירה? מחפשים בעל מקצוע שיהיה אחראי על העובדים והזמנת החומרים? כך אנו עובדים ב Makeover.