עבודות אינסטלציה

בעת תהליך שיפוצים, איך כל צורך לחפש בנוסף אינסטלטור. קבלן שיפוצים מבית Makeover יגיע עם כל בעלי המקצוע הדרושים.

תהליך שיפוצים מקיף חייב לכלול גם עבודות אינסטלציה כדי לשפר את התשתיות בדירה מכל היבט. כאשר בעלי בתים מכינים את הדירה להשכרה, רבים מהם דואגים לנושא הצנרת. הרי אף אחד לא יסכים לגור בבית אשר יש בו נזילות מים או סתימות כל שני וחמישי. במייקאובר תמצאו קבלן שיפוצים אשר מגיע עם כל בעלי המקצוע הדרושים כולל אינסטלטור כך שאין צורך לחפש בעל מקצוע נפרד לכל נושא.

החלפת צנרת

כאשר מבצעים פרויקט Makeover לבית ישן, במקרים רבים מסתבר שיש צורך בהחלפת צנרת. ישנם צינורות מסוגים שונים ולכן האינטסלטור שלנו יציג בפניכם את כל האפשרויות. למשל אנשים אשר גרים בבתים משותפים, לא אוהבים את רעשי הצנרת. ישנה אפשרות להתקין בידוד על הצינורות, או להשתמש בצנרת מיוחדת – צנרת שקטה. השרברבים שלנו עובדים עם הציוד המתקדם ביותר בכדי לאתר את כל בעיות האינסטלציה בבית.

שיפוץ חדר אמבטיה

תשתית צנרת שנבנתה בצורה לא מתאימה, או ניקוז שהותקן לא כהלכה יכול לעשות בעיות גדולות. לכן עבודות אינסטלציה ע"י מקצוען תוך כדי שיתוף פעולה עם מומחה שיפוץ דירה הוא חשוב. בנוסף אנו מציעים במסגרת החבילות שלנו עזרה ממעצב פנים. ניתן לבקש ממנו לתכנן את חדר האמבטיה מא ' ועד ת' או לחשוב ביחד אתו על עיצוב. כמו כן ניתן לבחור עיצוב מקטלוג.

צוות המומחים של מייקאובר

לכל פרויקט שלנו אשר דורש טיפול בצנרת, מלווה אינסטלטור מומחה. למעשה בכל היבט, קבלן שיפוצים מגיע אם בעל מקצוע מומחה בתחומו, בין אם אתם רוצים לשפץ את הגג, חדר האמבטיה, או לבצע עבודות ברזל גדולות בבית. אנו דואגים לעבוד עם בעלי המקצוע הטובים ביותר שניתן להשיג כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

צרו אתנו קשר לבירור על חבילות שיפוצים. נשמח לשלוח אליכם קבלן שיבדוק את הדירה וייתן הצעת מחיר לפרויקט.