עבודות ברזל

מעקות, גלריות ברזל וסורגים אסתטיים יכולים להוסיף המון לעיצוב הבית רק אם יודעים כיצד לבחור את השירות הנכון. במייקאובר תמצאו מומחים בעבודות ברזל המנוהלים ע"י קבלן שיפוצים ובעזרתו של מעצב פנים. העבודה שלכם מול המעצב תלויה לגמרי בכם וניתן לבחור אחד משלושת החבילות במסגרת פרויקט מייקאובר. כמו כן אנו מבצעים גם עבודות ברזל ממוקדות שלא במסגרת שיפוצים כלליים.

מעקות ברזל

אם אתם מחפשים חומר חזק אבל כזה שיהיה גם יפה ואסטטי לצורך הקמת מעקות בחדר המדרגות כמו גם במרפסת והגג, ברזל הוא החומר המתאים. אפשר להקים מעקות לא פחות יפים ומעוטרים מאשר מעקות זכוכית ועץ. מה גם שאפשר לשלב אותם בקלות עם שני החומרים האחרים כדי להגיע לניצול מקסימלי. לכל בית ואופי מתאים חומר ועיצוב משלו, ולכן אנו ממליצים להיעזר בשירות מעצב פנים בין אם ע"י תכנון כולל או ייעוץ.

גלריות ברזל

עבודות ברזל הם הדרך הטובה ביותר לנצל חלל גדול מידי. הכוונה היא למשרד או דירה בעלי תקרות גבוהות – 8 מטר למשל. במצב כזה אפשר ליצור קומה נוספת או פלטפורמה בעזרת קונסטרוקציות ברזל. זה הרבה יותר זול ונוח מאשר עבודות בטון כמו כן זמן ההקמה הוא הרבה יותר קצר. ניתן להשתמש בגלריות כפינת ישיבה, עוד שטח למשרד או כל שימוש אחר. רבים מלקוחותינו בוחרים לנצל שטח זה ע"י בניית גלריות מברזל.

סורגים וגדרות

אנשים חוששים שסורגים עלולים לפגוע בעיצוב הבית. במידה ואתם ובוחרים בעיצובים מיוחדים, או סורגים מתקפלים, אפשר לשכוח מהבעיה הזו. תוך כדי תהליך שיפוצים כולל רצוי לבדוק את כל האופציות. הרי ביטחון הוא נושא לא פחות חשוב, ואפילו יותר חשוב ממראה הדירה. שיפוץ דירה ע"י קבלן אשר עובד עם מומחים בנושא עבודות ברזל, ורצוי כאלה שמסוגלים לספק פתרונות יצירתיים, ייתן לכם את השילוב המושלם של יופי וביטחון.