עבודות גבס

חברת מייקאובר מתמחה בביצוע עבודות גבס ללקוחות פרטיים ועסקיים. נציג שלנו ישמח להגיע אליכם, לבדוק האם החלל והמבנה הרצויים הינם מתאימים להקמת קירות גבס ועבודות נוספות עם החומר, ולבצע את הפרויקט. תודעת השירות חשובה לנו לא פחות מאיכות העבודה ולכן הצבנו סטנדרט גבוה מאוד בעולם השיפוצים.

גבס ושיפוצים

הגבס נחשב לחומר איכותי מאוד. דרכו ניתן למצוא פתרונות זריזים ויעילים תוך כדי תהליך מייקאובר לבית או שיפוץ דירה רגיל. כל קבלן שיפוצים אמור לדעת כיצד לעבוד עם גבס.

להלן כמה שימושים פופולארים:

מחיצות הפרדה
יש לכם חלל גדול בעסק ואתם מעוניינים ליצור בו הפרדות? עבודות גבס הן הפתרון הטוב ביותר למצב הזה. רוצים לעשות בר בין הסלון למטבח? גם במקרה זה מחיצות גבס יעזרו לכם להשיג את המטרה.

הפרדת חדר אחד ל – 2
יש לכם חדר גדול מידי בבית? יש לכם שטח ענק במפעל ואתם מעוניינים לחלק אותו למשרדים? הפתרון המושלם הוא הפרדת השטח בעזרת קירות גבס. ניתן לעשות זאת במהירות ובמחיר נוח מאוד.

הנמכת תקרות
במקרים רבים חלל עם תקרות גבוהות יכול ליצור בעיות, כמו למשל בעיות אקוסטיקה או פשוט אי נוחות. במקרים כאלה ניתן להשתמש בגבס כחומר להנמכת תקרות.

חלוקת חלל גדול למשרדים
הגבס מספק פתרון זול יחסית למי שרוצה להקים פרויקט גדול בפרק זמן קצר. למשל הקמת שטח משרדים בחלל שאין בו חלוקה.

בידוד קירות גבס

נכון, קירות גבס אינם חזקים כמו קירות בטון, אבל אין זה אומר שהן דקים וחדירים לכל רעש. החומר העוזר בבידוד נקרא צמר סלעים והוא יעיל מאוד.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים שיפוצים עם גבס

תנאים מתאימים
קבלן שיפוצים אמור להגיע לבית הלקוח ולבדוק האם תנאי השטח מאפשרים ביצוע עבודות גבס. כמו כן עליו להבין את תנאי הסביבה, כי לא לכל סביבה הם מתאימים.

התאמת הקיר הנכון למקום
ישנן סוגי קירות גבס שונים. למשל קירות עמידים בפני מים, אש ועוד. במפעלים למשל חייבים להתקין קירות חסינים לאש.

מדוע כדאי להזמין עבודות גבס ממייקאובר

הצבנו לעצמנו סטנדרטים מאוד גבוהים הן בתחום תודעת השירות והן בתחום השיפוצים. אנחנו הכי מרוצים כשהלקוח מרוצה. לכן אנו תמיד חושבים איך לצמצם עלויות ללקוח גם תוך כדי העבודה ולמצוא לו את הפתרונות הטובים ביותר.

חשוב לשים לב

עבודות גבס שנעשות במסגרת שיפוץ תעשייתי צריכות להיות מתוכננות לפי מהות העבודה בתוך העסק.
יש לבדוק עד כמה הקבלן מיומן בעבודה עם החומר ומהו פרק זמן ההקמה. העבודה אמורה להיות מהירה וזריזה מאוד.
תמיד כדאי לבדוק האם אפשר להוזיל שיפוץ בעזרת שימוש בנישות או לוחות גבס. יש לך פתרונות עיצוב לא פחות ימים (אם לא יותר) מאשר עם חומרים אחרים.
עם הזמנתם אך ורק עבודות גבס, רצוי לדרוש אחריות וחשבונית. לא אחת קרה שהוזמנו קבלנים חובבנים שעבודתם התפרקה לאחר פרק זמן קצר.
רצוי להתעקש על הדמיות ממוחשבות גם בנושא זה ולא רק בשיפוצים כללים.