שיפוץ דירה

שיפוץ דירה ע"י מייקאובר הוא פרויקט שהופך כל חלל ומבנה למרשים ובלתי נשכח. בין אם אתם רוצים לשפץ בית פרטי, דופלקס או להכין דירה להשכרה – אנו נשמח לספק לכם עבודה ושירות בסטנדרטים שלא הכרתם.

בין אם השיפוץ נערך טרם הכניסה לדירה או לפני מכירה (על מנת להעלות את ערך הנכס), מדובר בהשקעה כספית המלווה לרוב בתקופת לחוצה ומרובת מתח. אצלנו בחברת מייקאובר אתם יכולים להיות רגועים. אנחנו מלווים את השיפוץ כולו החל מבחירת העיצוב והכנת כתב חומרים דרך עבודות הריצוף, אינסטלציה, חשמל, גז ועוד, ועד לגימור וליטוש.

שיפוץ לפני מכירה

שיפוץ מסוג זה נערך לרוב לקראת מכירת הדירה או השכרתו. מטרת השיפוץ היא לעלות את ערך הנכס טרום המכירה או להכין את הדירה להשכרה כנכס מניב. על ידי שיפוץ לא מסיבי תוכלו לשפר את מראה הדירה ובהשקעה קטנה להרוויח הרבה. שיפוץ לפני מכירה יתמקד לרוב בשדרוג פני הדירה ולא יכלול למשל שבירת קירות או הרמת משטחי גבס. שיפוץ כזה יתמקד בחידוש המטבח ותיקון ארונות או מגירות. שיפור מראה חדר האמבטיה, התקנת כלים סניטריים חדשים וחידוש הקרמיקה. בנוסף שיפוץ לפני מכירה יכלול כמובן צביעה, תיקון ליקויים כגון בלטות שבורות או רטיבות ניכרת לעין.

שיפוץ לפני כניסה לדירה

לרוב שיפוץ זה יהיה המסיבי והמקיף ביותר. זהו השלב בו אתם מעצבים את פנים הדירה למגורים כפי שתרצו לשנים הקרובות. בשלב זה יש להכין תכנית אדריכלית מקיפה לבית ולשיפוץ. מייקאובר תסייע לכם עם מיטב המומחים בתחום השיפוץ. אנחנו עומדים לרשותכם החל משלב העיצוב ועד לניקיון הדירה לאחר השיפוץ.

שיפוץ דירה במהלך מגורים

בדרך כלל מדובר בשיפוץ חלקי אך לעיתים במהלך החיים נרצה שינוי ושדרוג מקיף: שיפוץ כללי לבית או מה שנקרא בעבר רמונט. שיפוץ מקיף לבית יצריך עבודת תכנון בדומה לשיפוץ לפני כניסה לדירה ונעבור שלבים דומים החל משרטוט תכנית עיצובית ועד לביצוע העבודה ולגימור. טיפ חשוב לשיפוץ במהלך מגורים: בחלק מהרשויות המקומיות ניתן לקבל הנחה בארנונה או אף פטור מלא במהלך תקופת השיפוצים.

שיפוץ חלקי

שיפוץ זה מהווה שיפור קוסמטי לדירה. ביצוע שיפוץ כזה ייתכן במהלך מגורים במקום או בעת חופשה קצרה בארץ או בחו"ל. לרוב שיפוץ כזה יכלול אלמנטים עיצוביים כגון החלפת כיורים\ברזים, ריצוף חדש, וגם עבודות חשמל ואינסטלציה וגבס דקורטיבי.

שיפוץ לאחר נזק לדירה (שיטפון\שריפה)

שיפוץ דירה לאחר נזק מסיבי אינו דומה לשיפוץ רגיל. לאחר שיפוץ כזה יש לשקם את הדירה לגמרי. שיפוץ כזה יחייב שימוש באמצעים שונים כגון ניקוי קיטור ושטיפת הקירות, אוורור הבית על ידי מאווררים תעשייתים, השלמת טיח וצביעה ועוד. עם הנזק שנגרם מסיבי יותר יתכן שכדאי יותר לערוך שיפוץ מקיף שיכלול ריצוף מחדש ובניית קירות.

אין ספק כי שיפוץ דירה הוא לא תהליך שעושים באופן ספונטני. תכניות כמו אקסטרים מייקאובר, אולי עלולות להוביל לרצון לשפץ כאן ועכשיו, אבל תהליך היציאה לדרך צריך להיות מחושב. כאמור, אנו בחרת Makeover, שמחים להציג מודל מתקדם שמוריד הרבה לחץ וטרחה מיותר מהלקוח. אנו פועלים ברמת המפתח. מה זה אומר? כאשר אתם מזמינים שיפוץ דירה, אנחנו דואגים לצוות בעלי מקצוע מיומן הכולל גם מעצבת פנים. כל מה שאתם צריכים הוא רק לתת לנו מפתח, לתת אישור לתכניות, לבחור עיצוב, ואנחנו נצא לדרך.

עוד כמה דברים שכדאי לדעת לפני שבוחרים מומחה.

מחירי חורף – בחורף ניתן להשיג מחיר נוח יותר להזמנת שיפוץ דירה. מדוע? תהליך השיפוץ איתי יותר כמו גם הביקוש נמוך יותר.

עבודה עם חוזה – מומלץ לעבוד עם חוזה בתהליך השיפוצים הכולל לו"ז מסודר. זה יעזור לכן לסדר ולתכנן את התקציב בצורה הרבה יותר טובה.

אחריות – בפרויקטים מורכבים, כדאי לדאוג שאותו מומחה שאתם מזמינים אינו עובד עם קומבינות. בקשו חשבונית. אחרת האחריות לא תהיה בתוקף במקרה ולא תהיה לכם חשבונית.

אנחנו במייקאובר נשמח לעמוד לרשותכם לכל סוגי השיפוץ בהם אתם מעוניינים. חברתנו מבטיחה לכם שירות ממבחר בעלי המקצוע במגוון התחומים תוך התחייבות.