שיפוץ מטבח

מייקאובר, החברה שקבעה סטנדרטים חדשים בכל בחינה בעולם השיפוצים ותודעת השירות, מבצעת גם פרויקטים כמו שיפוץ מטבח. מעוניינים במטבח מודרני? רוצים מטבח קלאסי מעץ שייתן הרגשה חמה לבית? אנחנו נשמח לעשות זאת למענכם. קבלן שיפוצים מבית Make-Over עובד בצמוד עם מעצבת פנים שתתאים את המטבח לצרכים שלכם כמו גם לתקציב שגיבשתם למטרה זו.

10 דברים שכדאי לדעת על שיפוץ ועיצוב מטבחים

1. גיבוש תקציב פרופורציונאלי: במידה ואתם מבצעים שיפוץ דירה כללי, כדאי לגבש תקציב מתאים למטבח כך שיהיה ניתן לפרוס אותו על פני כל העבודות בדירה. במקרים רבים גובש תקציב גבוהה מידי כך שהמטבח היה מפואר, אבל שאר חדרי הדירה הוזנחו.

2. נוחות: רצוי לאזן בין נוחות לעיצוב כאשר למשל בוחרים ידיות למטבח. ידית יפה היא לא בהכרח תמיד נוחה. לכן רצי לנסות את הידיות לפני שבוחרים אותן מהקטלוג. התייעצות עם מעצבת פנים יכול להקל עליכם בעת הבחירה.

3. מקום מותאם למקרר: לפני תהליך שיפוץ מטבח, חשוב לבדוק את מצב המקרר. אם יתברר שהוא לא יחזיק מעמד יותר משנה שנתיים, או שבכל מקרה אתם רוצים מקרר חדש, כדאי להשאיר מרחב בטוח למקרר החדש. אחרת כשתקנו אותו הוא לא יכנס למקום המיועד לו.

4. שטח שיש רחב: כדי שיהיה נוח לעבוד ולבשל במטבח חשוב שיהיה שטח שיש רחב. אפשר גם לעשות אי באמצע המטבח – אולם זה מתאים בעיקר לחדרים גדולים. במידה ומדובר במטבח קטן חשוב שיהיה שטח שיש נוח.

5. חיפוי זכוכית או קרמיקה? במקום קרמיקה ניתן להתקין חיפוי זכוכית. הוא הרבה יותר קל לניקוי. מצד שני הוא שביר יותר מקרמיקה. במטבחים תעשייתיים זה לא יעבוד אבל בעת התקנת מטבח חדש בבית כדאי לחשוב על האפשרות.

6. עיצוב שמתאים לבית: אנו עובדים עם מעצבת פנים כדי לתת מראה מאוזן לכל הבית. יצירת הבדלים קיצוניים בין חדר לחדר מבחינת הסגנון יכול להרוס את העיצוב.

7. בדיקת מחיר: במידה ואתם מזמינים את המטבח דרך מעצב פנים או קבלן שיפוצים – יש לבדוק שהוא לא גוזר עליכם קופון ולוקח מחיר גדול יותר מעלותו האמתית של המטבח.

8. חקר שוק: כדאי להיות מעורב בתהליך בחירת היצרן של המטבח. בישראל אפשר למצוא לא מעט חברות.

9. לא להתפשר על איכות: מכיוון שמדובר בהוצאה שלא מסתכמת בגרושים, רצוי לא להתפשר על איכות. מטבח איכותי אמור להחזיק לפחות 15 שנים.

10. אחריות: כמו שלא קונים אף מוצר אחר ללא אחריות – חשוב לבדוק שאתם מקבלים אחריות על המטבח בכדי שלא יהיה צורך לשלם על תיקונים נוספים.

שיפוץ מטבח או אחד השירותים המובילים מבית מייקאובר. למידע נוסף אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר או ליצור אתנו קשר.