שיפוץ משרד

אנשים רבים נמצאים במשרד יותר מאשר בבית. סביבת עבודה נוחה ומתאימה תאפשר לכם עבודה נוחה ורגועה. שיפוץ משרד, או תהליך מייקאובר, לא מהווה גחמה כי אם תשרת את מטרות המשרד וגם את העובדים עצמם. משרד נאה ונח יהווה מעין בית שני לעובדים וכמובן יסביר פניו ללקוחות. קל להבין מה הרושם הראשוני המתקבל מהגעה למשרד מוזנח, לא מסודר, עם רטיבות בקירות, ריהוט מתקלף וקלסרים מפוזרים לעומת הגעה למשרד מעוצב, עם קירות חלקים ונקיים, כשלוגו החברה במיקום נכון ובולט ומסביב ריהוט חדשני ומזמין.

שלבים בשיפוץ המשרד

על מנת להפוך את סביבת העבודה ליעילה ונעימה יותר, נוצר הצורך לתכננו לפי מטרות הלקוח. ניתן לשפץ באופן סולידי ולהתקין ריצוף חדש או לרהט באופן מזמין יותר, כלומר לעצב אחרת את חלל העבודה. אופי המשרד ומה שתרצו לשדר ללקוחות ולעובדים מהווה שיקול מכריע בשיפוץ כזה: האם אתם רוצים ליצור אופן ספייס כחלל עבודה או שמא מספר משרדים מופרדים או אפילו קיובקלס (אשקוביות)? האם אתם רוצים פינת קפה בלבד או מטבח עם שולחנות ישיבה? האם יש צורך בחדר ישיבות וכיצד יראה חדר הקבלה וההמתנה? בכל מקרה מומלץ לשלב בין אסתטיות לבין יעילות.

לאחר שהוחלט על אופי השיפוץ ניגש למלאכת התכנון. האדריכלים והמעצבים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם על מנת לערוך תכנית אדריכלית בנושא שיפוץ משרד. במסגרת התכנית נשרטט כיצד נראה המשרד כעת, כיצד יראה בתהליך השיפוץ ואיך יראה בסוף השיפוץ.

תהליך השיפוץ של מייקאובר מבטיח שקט נפשי וליווי מקצועי לאורך כל הדרך. אנחנו איתכם משלב התכנון, דרך בחירת בעלי המקצוע, הביצוע ועד הגימור.

אופן והליך השיפוץ

לאחר שתכננו כיצד יראה המשרד עוד מעט, והשגנו עבורכם את בעלי המקצוע הטובים ביותר ניתן להתחיל בעבודה. על מנת להמשיך בשגרת היומיום במהלך השיפוץ יש להתחשב במספר כללים:

זמן השיפוץ

כשמתכוננים לקראת שיפוץ מקיף כדאי לחשוב מה היא העונה המועדפת לביצוע. האם בחורף מגיעים יותר לקוחות לפגישה עסקית במשרד ולכן כדאי לבצע את השיפוץ בקיץ? האם אפשר לבצע את השיפוץ במהלך חגי תשרי וכך לפגוע פחות בעבודה השוטפת? בכל מקרה כבר בשלב התכנון יש להתחשב בגורם הזמן ולהבהיר את משך הפרויקט.

שיפוץ בחלקים

במקרה ואנשי המשרד עובדים תוך כדי ביצוע העבודות במקום, יש לנסות ככל האפשר לבצע את השיפוץ בחלקים על מנת לאפשר המשך עבודה מיטבית במקביל לשיפוץ.

ביטוח ואחריות

בכל מקרה יש להקפיד על ביטוח העובדים מול קבלן העבודה.

שיפוץ משרד במייקאובר

פנייה לחברת מייקאובר היום תבטיח לכם שיפוץ משרד בראש שקט החל ממחר. אנחנו דואגים עבורכם לכל השלבים והאלמנטים בתהליך השיפוץ.